Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ all in one computer monitor ] mecz 44 produkty.
8-calowy płaski komputer PCAP Panel dotykowy Komputer All In One Touch Komputer przemysłowy 300 nitów
| Nazwa modelu: | ITD08PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
Wytrzymały 15-calowy przemysłowy panel dotykowy Komputer All In One Stalowa obudowa AIO X86 Materiał obudowy
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
| MTBF: | 50000 godzin |
64G Płaski panel dotykowy PC wszystko w jednym z RFID i kamerą
| procesor: | Intel i3 / i5 / i7 |
|---|---|
| Pamięć: | DRAM4GB |
| Przechowywanie: | 64G |
8 ”Płaska ramka All In One Tablet PC PCAP Touch HMI POE GPIO Android Panel Bluetooth
| Cal: | 8 " |
|---|---|
| procesor: | Czterordzeniowy ARM RK3288, częstotliwość głównego procesora: 1,8 GHz |
| GPU: | Procesor graficzny Mali-T764 |
Prawdziwy płaski ekran dotykowy PC All In One 10,4 "Android 300 nitów Jasność
| Aktywny obszar: | 211,2 (szer.) X 158,4 (wys.) Mm |
|---|---|
| Rozkład: | 800 x 600 (1024 x 768 opcjonalnie) / 16,7M |
| Format muzyczny: | wsparcie MP3 / AAC / WAV / WMA / Dolby True HD / DTS-HD / LPCM |
Panel dotykowy PC z podświetleniem LED, płaski ekran 15 ”All In One Multi Touch Screen Android HMI
| Dostarczaj multimedia, w tym: | Wiele formatów wideo i audio, kanałów RSS i pokazów slajdów |
|---|---|
| rozmiar: | 15 " |
| Współczynnik kontrastu: | 700: 1 |
10,1-calowy pulpit All In One Panel przemysłowy Pc Ekran dotykowy Android 6.0 / 7.1 do samodzielnego drukowania zdjęć
| procesor: | Android RK3288, RK3188, RK3368 / RK3399 |
|---|---|
| Pamięć: | 2g |
| Przechowywanie: | 8G |
Multi Interactive Panel dotykowy Panel PC Zamontowany w jednym urządzeniu Format obrazu 16/9
| procesor: | Intel J1900 i3 i5 i7 Android |
|---|---|
| Proporcje obrazu: | 16: 9 |
| Rodzaj: | Komputer panelowy, wbudowany komputer przemysłowy panelowy |
Płaski 19-calowy komputer przemysłowy z panelem dotykowym, pojemnościowy, wytrzymały, wszystko w jednym komputerze, bez wentylatora, montowany na ścianie
| procesor: | Intel Core i3 / i5 / i7 / Android / J1900 |
|---|---|
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
| Aktywny obszar: | 376,32 (H) x 301,06 (V) mm |
Panoramiczny komputer przemysłowy All In One Touch 11,6-calowy komputer panelowy z zerową ramką i 10 punktami dotykowymi
| Nazwa modelu: | ITD11PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |

