Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
Wodoodporny komputer panelowy z ekranem dotykowym
| Materiał mieszkaniowy: | Podwozie ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ mieszkaniowy: | Mocowanie VESA |
5000cd / m2 55-calowy monitor LCD IPS czytelny w słońcu Naścienny wyświetlacz LCD 240W
| Przekątna ekranu: | 55" IPS |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1209,6(poziom)×680,4(pion) |
1000 nitów Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym, wyświetlacz czytelny w świetle dziennym
| Przekątna ekranu: | 10.4 " |
|---|---|
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 211,2 (H) × 158,4 (V) mm |
| Proporcje obrazu: | 4: 3 |
OEM ODM Monitor LCD o wysokiej jasności, czytelny w świetle słonecznym Panel z płaską ramką
| Rezolucja: | 1820x1024 |
|---|---|
| Rozmiar ekranu: | 15",17",19",15,6" |
| Jasność: | 1000 nitów, 1500 nitów |
IP65 Wejście HDMI Monitor LCD 4K Wysoka jasność 1500 do 5000 nitów
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Oglądanie aniołów: | 178/178 |
55-calowy wyświetlacz LCD IPS Square 1500cd / m2 Ekran LCD AGLR Digital Signage
| Przekątna ekranu: | 55" IPS |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1209,6(poziom)×680,4(pion) |
55" 65" monitor LCD VESA czytelny w słońcu 1000 nitów 1500 nitów 138 W
| Materiał obudowy: | Stalowa obudowa |
|---|---|
| Nazwa: | 32-calowy monitor LCD o otwartej ramce o wysokiej jasności |
| Rodzaj obudowy: | Montaż na otwartej ramie, montaż VESA |
AGLR 5000nits czytelny w słońcu monitor LCD 4K USB2.0 FCC HDMI
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Oglądanie aniołów: | 178/178 |
| rozjaśnienia: | 1500 do 5000 nitów |
21,5-calowy monitor LCD z płaską ramką, czytelny w świetle słonecznym, dla przemysłu
| Rozmiar ekranu: | 21,5'' |
|---|---|
| Rodzaj LCD: | 21,5-calowa aktywna matryca TFT-LCD |
| Gwarancja: | 1 rok na panele TFT; 2 lata dla innych. |
Duży przemysłowy monitor LCD czytelny w świetle słonecznym, monitor widoczny w świetle dziennym Rozmiar 75 cali
| Przekątna ekranu: | 75 cali |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna: | 1651,6 (H) × 930 (V) mm |
| Jasność: | 1500 cd / m² |

