Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
Wbudowany komputer przemysłowy zaprojektowany z myślą o rozpraszaniu ciepła i niskiej emisji zakłóceń elektromagnetycznych, zapewniający stabilną wydajność przemysłową
| Zasilanie: | DC12V, DC 24V, DC9-36V, |
|---|---|
| Procesor: | Intel J6412, J1900, i3, i5, i7 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
Robustny przemysłowy kompaktowy wbudowany komputer mini box PC
| Zasilanie: | DC12V, DC 24V, DC9-36V, |
|---|---|
| Procesor: | Intel J6412, J1900, i3, i5, i7, N97 |
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
17.3 "Fanless Zero Bezel Touch PC dla inteligentnych fabryk". PCAP Multi-Touch.
| Zasilanie: | DC12V, DC 24V, DC9-36V, AC100-240V, PoE |
|---|---|
| Jasność: | 350cd/㎡(500~1000cd/㎡opcjonalnie) |
| Temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
Wbudowany komputer przemysłowy DC12V Wodoodporny minikomputer przemysłowy
| Struktura pudełka: | Stop aluminium |
|---|---|
| Procesor: | Intel J1900//J4125/J6412/i3,i5,i7/Android |
| Domyślne wodoodporne wejścia/wyjścia: | 2×USB, 1×RJ45, 1×DC12V, 1×COM Więcej portów USB/COM, wyjście HDMI, audio itp. opcjonalnie |
Wbudowany RK3288 Android bez wentylatora PC Box obudowa ze stopu aluminium
| Edytor: | Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A17, 1,8 GHz |
|---|---|
| Chipset: | RK3288 (opcjonalnie RK3566, RK3399) |
| Pamięć: | 2 GB, 4 GB |
PC IP65 IP69k/IP65 Vesa Mount Linux All-In-One
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Procesor: | Intel J1900,i3,i5,i7 |
| Poziom ochrony: | IP65/IP66/IP67/IP69K |
Panel PC ze stali nierdzewnej z ekranem dotykowym pojemnościowym, wodoodporny IP65, Windows 10/11
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Procesor: | Intel J1900,i3,i5,i7 |
| Poziom ochrony: | IP65 |
Wodoszczelny 10,1 cali monitor z płaską powierzchnią
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy dotyk pojemnościowy |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP65/IP66/IP67/IP69K |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ do 60 ℃ |
Przemysłowy IP67 wytrzymały monitor LCD Aluminiowy obudowa odporny PCAP ekran dotykowy
| Poziom ochrony: | IP65/IP66/IP67/IP69K |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza: | 15,6 cala |
| Nazwa produktu: | wodoodporna aluminiowa obudowa monitora |
10.1" dotykowy kiosk RFID NFC z wbudowanym skanerem QR do samoobsługowych płatności, rejestracji, obecności i kontroli dostępu
| Rozmiar panelu: | 10,1" |
|---|---|
| Reslucja: | 1280*800 |
| Jasność: | 350CD/㎡ (500 ~ 1000 CD/㎡OPTICE) |

