Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ all in one pc monitor ] mecz 64 produkty.
Panel dotykowy PC z podświetleniem LED, płaski ekran 15 ”All In One Multi Touch Screen Android HMI
| Dostarczaj multimedia, w tym: | Wiele formatów wideo i audio, kanałów RSS i pokazów slajdów |
|---|---|
| rozmiar: | 15 " |
| Współczynnik kontrastu: | 700: 1 |
10,1-calowy pulpit All In One Panel przemysłowy Pc Ekran dotykowy Android 6.0 / 7.1 do samodzielnego drukowania zdjęć
| procesor: | Android RK3288, RK3188, RK3368 / RK3399 |
|---|---|
| Pamięć: | 2g |
| Przechowywanie: | 8G |
8' wbudowany przemysłowy LCD wytrzymały monitor HD All-in-one bezwiatrowe ekrany dotykowe
| Czas dostawy: | 10-15 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| : |
10.4' wbudowany wytrzymały przemysłowy monitor LCD HD All-in-one bezwietrzne dotyki PC
| Czas dostawy: | 10-15 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| : |
Przemysłowy 75-calowy IR Touch AIO PC Monitor X86 System Android OS Wystawa Digital Signage Displays
| Port wejściowy: | HDMI INx1, karta TF × 1, RJ45 × 1, USB2.0 × 2, gniazdo słuchawkowe |
|---|---|
| panel LCD: | Panel LCD o szerokości 75' |
| Złącze zasilania: | AC110 -240 V, 50/60 Hz |
Wytrzymały 15-calowy przemysłowy panel dotykowy Komputer All In One Stalowa obudowa AIO X86 Materiał obudowy
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
| MTBF: | 50000 godzin |
27-calowy komputer PC w jednym dotknięciu metalowa rama płaska ramka pcap touch
| Nazwa modelu: | ITD27PPCG1K ** |
|---|---|
| procesor: | Intel J1900, i3, i5, i7, ARM Android |
| Screen Diagona: | 27 " |
1920X1080 Industrie PC Touch Display 55 "Z panelem przednim IP65
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / Android |
|---|---|
| Aktywni są: | 1299,6 (H) × 680,4 (V) mm |
| Przekątna ekranu: | 55 " |
All In One Android HD Panel dotykowy Komputer panoramiczny 10,1 cala z zerową ramką
| Nazwa modelu: | ITD10PPCG1K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
8-calowy płaski komputer PCAP Panel dotykowy Komputer All In One Touch Komputer przemysłowy 300 nitów
| Nazwa modelu: | ITD08PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |

