Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ outdoor lcd display kiosk ] mecz 28 produkty.
Odporny na warunki atmosferyczne podwójny zewnętrzny wyświetlacz LCD Kiosk 1500 nitów Wodoodporny ekran reklamowy
| MTBF: | 50000 godzin |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20~55°C(Fan-Cooling); -20~55°C (chłodzenie wentylatorem); -40~55°C (Air Condition |
| 24/7/365 Użyj: | Utrzymany |
5000nits Outdoor LCD Billboard 480W Stalowy interaktywny do okna sklepu detalicznego
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Materiał obudowy: | Stal |
1000-3000nits Światło słoneczne Czytelny wyświetlacz LCD Przemysłowy Wysoki TNI 105°C Panel interfejsu LVDS
| Screen size: | 32" |
|---|---|
| Display area: | 698.4(H)×392.85(V) mm |
| Jasność: | 1000~3000 cd/m2 |
15-calowy, czytelny w słońcu ekran dotykowy, monitor o wysokiej jasności, podświetlany diodami LED o wartości 1000 nitów
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na podwoziu, montaż na VESA |
Monitor z otwartą ramą Monitor LCD 19 ", czytelny w słońcu, o wysokiej jasności
| Jasność: | 1000 cd / m2 |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna: | 1280X1024 |
| MTBF: | 50000 godzin |
Niezwykle szeroki 14,9-calowy monitor LCD z rozciągniętym paskiem Niezależny monitor przemysłowy Digital Signage
| rozmiar: | 14.9 " |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 360,94 (H) x 109,98 (V) mm |
| Rozkład: | 1280 x 390 |
1024x768 1000nits Pojemnościowy panel dotykowy PC IP52 VESA do kiosku zewnętrznego
| Rozdzielczość natywna: | 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 500, 1000 nitów, 1500 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
Podwójny, pyłoszczelny ekran kiosku zewnętrznego Wodoodporny wyświetlacz cyfrowy z oznakowaniem IP67
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Panel dotykowy: | PCAP, IR Touch opcjonalnie lub szkło AR odporne na wandalizm |
Monitor aluminiowy w pełni czytelny w świetle słonecznym, energooszczędny w kiosku zewnętrznym
| Materiał obudowy: | Podwozie ze stali nierdzewnej / aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny / czarny |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |
Ekrany o wysokiej jasności, bardzo szerokie, rozciągnięte, LCD Digital Signage 7 "- 59"
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| Wejścia: | VGA, DVI, HDMI |
| Źródło prądu: | Zewnętrzny zasilacz z Universal / Auto-Sensing, DC 24 V. |

