Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 287 produkty.
Ekrany Digital Signage Full HD Wolnostojący zewnętrzny wyświetlacz cyfrowy Rozdzielczość 1920 * 1080
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa rama |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
43-calowy ekran reklamowy 1080p na podstawie ARM ouchscreen totem Android 7.0 4G RAM 32G Flash
| Materiał obudowy: | Wolnostojąca, aluminiowa rama i stalowa obudowa |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub biały lub inne |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
Wolnostojący kiosk z ekranem dotykowym 4K UHD o przekątnej 84/86 cali w stylu iPhone'a do wyświetlania reklam w centrum handlowym
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa rama |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
Wodoodporny monitor LCD / wodoodporny monitor dotykowy 10-90% wilgotności
| MTBF: | 50000 godzin |
|---|---|
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
| Wilgotność pracy: | 10% -90% (bez kondensacji) |
Wandaloodporny wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości Odporna na warunki atmosferyczne metalowa obudowa
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
| Wilgotność pracy: | 10% -90% (bez kondensacji) |
43" IPS AGLR Digital Signage czytelny w słońcu 5000 nitów HDMI
| kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | STAL |
| Oglądanie aniołów: | 178/178 |
AGLR 5000nits czytelny w słońcu monitor LCD 4K USB2.0 FCC HDMI
| Materiał: | Stal |
|---|---|
| Oglądanie aniołów: | 178/178 |
| rozjaśnienia: | 1500 do 5000 nitów |
0,10167x0,305 mm Pixel Pitch Rozciągnięty pasek Monitor LCD o przekątnej 23,1 "
| Rozmiar: | 23,1" |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 585,6 (wys) x 48,19 (pion) mm |
| Rezolucja: | 1920 x 158 |
High TNi 110 ℃ 4K 3840 × 2160 86 "Digital Signage Wyświetla czytelność w świetle słonecznym
| Przekątna ekranu: | 86”IPS, M+ (WRGB), wysoki TNi 110℃ |
|---|---|
| Rezolucja: | 4K 3840×2160 |
| Jasność (cd/m2): | 1500 cd/m2 ~ 5000 cd/m2 |
Tablica informacyjna AGLR Surface 55 "700 nitów Digital Signage
| Przekątna ekranu: | 55 " |
|---|---|
| Rozkład: | 1920x1080 |
| Jasność: | 700 nitów |

