-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
21,5 "bezwentylatorowy przemysłowy panel dotykowy komputer PC I5-10310U odlewana aluminiowa obudowa
| Miejsce pochodzenia | CHINY |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ITD/OEM |
| Orzecznictwo | CE, FCC, RoHS |
| Numer modelu | ITD21PPCT5B-10310U |
| Minimalne zamówienie | 1 szt |
| Cena | TBA |
| Szczegóły pakowania | 1-5 sztuk / CTN, bezpieczny, twardy |
| Czas dostawy | 5-10 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| Możliwość Supply | 5000 sztuk/miesiąc |
| MATERIAŁ OBUDOWY | Odlewana aluminiowa obudowa bez wentylatora | Komunikacja | 4G, 5G, WIFI, BT |
|---|---|---|---|
| temperatura robocza | -20 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) | We/Wy | 4 x USB2.0 , 2 x USB3.0 (J4125/J6412) 1 1 2 x USB2.0 , 4 x USB3.0 (8./10./11. intel Core i5/i7) 2 x |
| Szybkość IP | Panel przedni IP65 | Jasność | 250 nitów, 1000 nitów opcjonalnie |
| procesor | Intel i5-10310U/10210U | Obsługa systemu operacyjnego | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| MTBF | 50000H | ||
| Podkreślić | Przemysłowy panel dotykowy 21,5 "bez wentylatora,przemysłowy panel dotykowy bez wentylatora |
||
komputer z panelem dotykowym bez wentylatora komputer przemysłowy 21,5 "i5-10310U
Funkcje komputera z panelem dotykowym
- Wbudowany potężny lntel Core i5-10310U
- 4G, 5G, Bluetooth i WIFI opcjonalnie
- Odlewana aluminiowa obudowa z bezwentylatorową pracą
- Przednia ramka IP65
- Modułowa konstrukcja i łatwa konserwacja
- Szerokie wsparcie DC 9 ~ 36V
- Opcjonalnie wysoka jasność
- Wielodotykowy dotyk pojemnościowy lub rezystancyjny
Zastosowania komputera panelowego IP65
- Automatyka Przemysłowa
- Transport
- Roboty
- IoT
- Morski
- Kluby fitness
- Magazyn i logistyka
- Opieka zdrowotna
- Rząd
- Inteligentna stacja ładująca
- Stacja paliw
- Park rozrywki
- Kioski zewnętrzne
| Edytor | Procesor Intel Celeron J4125/J6412 Procesor Intel Core 8/10/11代-U i5/i7 |
| Pamięć systemowa | J4125/J6412: DDR4 SODIMM x1 Core i5/i7: DDR4 SODIMM x2 |
| Ethernet | 2x 2,5 GbE R J45 Intel® i225V (4 x 2,5GbE RJ45 Intel i225V) |
| Port we/wy |
4x USB2.0, 2x USB3.0 (J4125/J6412) 1 x wyjście liniowe audio 2 x 8 Ω 1 W Audio AM P (opcjonalnie) 1 x przełącznik AT/ATX 1 x HDMI 1 x Rozszerzenie IO:4x3-przewodowy COM, 1 x10bit GPIO, |
| Sterownik dysku pamięci | 1 x M.2 2242/2260/2280 SATA 1 x SATA (2,5'' SATA) 1 x M.2 2280 NVME |
| Gniazdo rozszerzeń | M.2 3042/3052 z kartą SIM dla 3G/4G/5G M.2 2230 WiFi/Bluetooth |
| Zegar nadzoru | 1~655 35S |
| Obsługa systemu operacyjnego | Windows® 10/11, WES 10, LINUX |
| Budowa | Aluminium |
| Montowanie | VESA 75/100 Montaż na panelu |
| Obsługa TMP | -20°C ~ 60°C |
| Pamięć TMP | -30°C ~ 70°C |
| Wilgotność przechowywania | 10~90% @30°C, bez kondensacji |
| Wejście prądu stałego | 4-stykowe złącze M12 DC 9 ~ 36 V |
| Typ wyświetlacza | 19-calowy wyświetlacz TFT-LCD |
| Maksymalna rozdzielczość | 1280*1024 |
| Maks. Kolory | 16,7 mln |
| Luminancja | 350 cd/m² |
| Kąt widzenia (CR>=10) | -8 5 ~ 8 5° (wysokość), - 8 0 ~ 8 0° (pion) |
| Podświetlenie MTBF (godziny | 50000H |
Zdjęcia 21,5-calowego komputera panelowego bez wentylatora IP65
![]()
![]()
![]()

