-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
43-calowy ekran LCD z otwartą ramką DVI i LVDS Panel Interface dla lepszej widoczności
| Place of Origin | China |
|---|---|
| Nazwa handlowa | ITD |
| Orzecznictwo | CE,ROHS,FCC |
| Model Number | ITD43OFN1KTxx |
| Dokument | ITD43OFN1KTxx.pdf |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Packaging Details | foam,master carton |
| Delivery Time | a month |
| Zasady płatności | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| Supply Ability | 1000pcs/month |
| Rozmiar ekranu | 43" | Jasność | 1000~3000 cd/m2 |
|---|---|---|---|
| Interfejs panelu | LVDS | Interfejs AD Board | VGA, DVI, HDMI |
| Rozstrzygnięcie | 1920*1080 | Czas odpowiedzi | 9 ms |
| VESA | 400×250mm | ||
| Podkreślić | Monitor DVI z otwartą ramką LCD,Monitor LCD z otwartą ramką LVDS,43-calowy monitor LCD z otwartą ramką |
||
Hi Tni panel 1000-3500 nits 43 cali otwarty ramki monitor LCD zwiększający widoczność
ITD43OFN1KTxx to 32-calowy ekran LCD o otwartym kształcie, czytelny w świetle słonecznym, o wysokiej jasności 1000~3000 nitów i wysokiej nasyceniu kolorów, wytwarza ostre obrazy,wyraźny tekst i prawdziwe koloryTechnologia podświetlenia LED zapewnia wysoką niezawodność i niskie zużycie energii, szeroko stosowane do zastosowań zewnętrznych, takich jak totem zewnętrzny, kiosk zewnętrzny, automatyka fabryczna, wojskowa,transport.
Arkusz specyfikacji
| Model | ITD43OFN1KTxx |
| Opis | 43 Monitor LCD o otwartym klatce wysokiej jasności |
| Wielkość ekranu | 43 ¢ |
| Obszar wyświetlania ((mm) | 941.18 ((H) × 529.42 ((V) |
| Jasność | 1000~3500 cd/m2 |
| Rozstrzygnięcie | 1920×1080 |
| Współczynnik widmowy | 16:9 |
| Wskaźnik kontrastu | 1400:1 |
| Pixel Pitch ((mm) | 0.63 ((H) × 0,63 ((V) |
| Kąt widzenia | 178° ((H), 178° ((V) |
| Nasycenie kolorów ((NTSC) | 76% |
| Wyświetlanie koloru | 16.7M |
| Czas reakcji (typowy) | 9 ms |
| Interfejs panelu | LVDS |
| Interfejs AD Board | VGA, DVI, HDMI |
| Moc wejściowa | AC90-132V/180-264V |
| Zużycie energii | 180~260W |
| Wymiary ((mm) | 974×568×93 |
| Waga netto | 17 kg |
| Wstawianie | VESA 400 × 250 mm |
| Temperatura pracy | -20°C ~ 70°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C ~ 70°C |
| Informacje o zamówieniu | 43 ‰ 1000nits Open Frame LCD Monitor/ITD43OFN1KT02 |
| Monitor LCD o otwartej ramce o pojemności 43 ‰ 1500 nits/ITD43OFN1KT01 | |
| 43 ‰ 2000nits Open Frame LCD Monitor/ITD43OFN1KT03 | |
| Monitor LCD o otwartym klatce obrazu o pojemności 43 ‰ 2500nits/ITD43OFN1KT04 | |
| 43 ‰ 3000nits Open Frame LCD Monitor/ITD43OFN1KT05 | |
| Monitor LCD z otwartą ramą o pojemności 43 ̊ 3500nits/ITD43OFN1KT06 | |
| Monitor LCD z otwartą ramą o wysokiej jasności z PCAP Touch/ITD43OFT5KTxx |
Kluczowe cechy
-- Wysoka jasność: 1000-3500 nitów
--Światło słoneczne czytelne
--Światło LED
--Slim Bezel
--Niski zużycie energii
-- Wysoka nasycenie kolorów
--Ekrany dotykowe opcjonalne
Obraz produktu
![]()
![]()
![]()
![]()
Wprowadzenie do firmy
![]()

