Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ ip65 rated outdoor lcd display ] mecz 63 produkty.
65-calowy wytrzymały wyświetlacz lcd do użytku na zewnątrz w pełni wodoodporny, pyłoodporny odtwarzacz reklam IP65
| Materiał obudowy: | Stalowa obudowa z zewnętrznym malowaniem antykorozyjnym |
|---|---|
| temperatura robocza: | -25 ~ 55 ℃ (-45 ~ 55 ℃ opcjonalnie) |
| Korzystanie 24/7/365: | utrzymany |
55" 4K Ultra Slim LCD Display Panel TNI IP65 Outdoor All Weatherproof Media Player Digital Signage
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080/ 4K opcjonalnie |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | 1-2szt/CTN, bezpieczne, mocne |
| Czas dostawy: | 20 dni roboczych |
65-calowy wyświetlacz LCD podłączony do ściany
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080/ 4K opcjonalnie |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | 1-2szt/CTN, bezpieczne, mocne |
| Czas dostawy: | 20 dni roboczych |
Komercyjny zewnętrzny wyświetlacz LCD 65 "w pełni wodoodporny ścienny wyświetlacz cyfrowy
| temperatura robocza: | -20~55°C(Fan-Cooling); -20 ~ 55 ° C (chłodzenie wentylatorem); -40~55°C (Air Condit |
|---|---|
| Korzystanie 24/7/365: | utrzymany |
| Zobacz anioły: | 89/89/89/89 |
19-calowy panel PC bez wentylatora Obudowa aluminiowa o stopniu ochrony IP65 Obsługiwana RS232 RS422 RS485 5G
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Odlewana aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Komunikacja: | 4G, 5G, WIFI, BT |
| temperatura robocza: | -20 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
32-calowy całkowicie odporny na warunki pogodowe cyfrowy ekran dotykowy naścienny z ekranem dotykowym, czytelny w słońcu, cyfrowy wyświetlacz LCD TV
| Materiał obudowy: | Stalowa obudowa z zewnętrznym malowaniem antykorozyjnym |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
Monitor LCD o wysokiej jasności, czytelny w świetle słonecznym 16/9 Format obrazu Antywibracyjny monitor LCD
| Proporcje obrazu: | 16: 9 |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 344,16 (H) X 193,59 (V) mm |
| Czas odpowiedzi: | 30ms |
43'' Ekran LCD zewnętrzny IP65 wodoodporny pełny wyświetlacz zewnętrzny 4000 Nits Slim Robust Design
| Zastosowanie: | Wyświetlacz reklamy na zewnątrz, sklep |
|---|---|
| Styl: | Montaż naścienny |
| Logo: | Dostosowanie |
TFT LCD Full Outdoor Digital Signage Zużycie energii 1100 W
| Czas odpowiedzi: | 8 ms |
|---|---|
| Pobór energii: | 1100 W |
| Głośniki: | Tak |
12,1-calowy komputer PC z panelem dotykowym o wysokiej jasności i jasności, wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej jasności do 1500 nitów
| Materiał obudowy: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |

