Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ ip65 rated outdoor lcd display ] mecz 63 produkty.
15-calowy ekran dotykowy o wysokiej jasności, czytelny w świetle słonecznym, panel PC PC 1000 nitów Podświetlenie LED
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na podwoziu, montaż na VESA |
55 "1500-5000 nitów, czytelny w słońcu, półzewnętrzny wyświetlacz wystawowy digital signage
| Przekątna ekranu: | 55" IPS |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1209,6(poziom)×680,4(pion) |
Dwustronne ultra cienkie wyświetlacze Digital Signage 3000 nitów
| Przekątna ekranu: | 43 ”, 49”, 55 ”, IPS, M + (WRGB), wysoka TNi 110 ℃ |
|---|---|
| Rozkład: | 1920x1080 |
| Jasność (cd / m2): | 700 cd / m2 / 1500 cd / m2 ~ 5000 cd / m2 |
55 "5000 nitów Czytelny w słońcu Digital Signage 1920 x 1080
| Przekątna ekranu: | 55 "IPS |
|---|---|
| Rozkład: | 1920x1080 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1299,6 (H) × 680,4 (V) |
wytrzymały 7-calowy tablet z Androidem 1000 nitów czytelny w świetle słonecznym za pomocą odcisku palca
| LCD: | 7 cali IPS 16:10, 800x1280, 1000 nitów |
|---|---|
| Edytor: | Qualcomm Snapdragon (rdzeń OCTA), 2,0 GHz |
| Panel dotykowy: | 5-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy G+G Corning® Gorilla® Glass |
10,1-calowy wytrzymały tablet PC z czytnikiem RFID UHF Certyfikat MIL-STD-810G
| Natywna rozdzielczość: | 1280x800, 700nitów |
|---|---|
| Edytor: | Qualcomm (rdzeń OCTA), 2,0 GHz |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy G+G Corning® Gorilla® Glass |
Wytrzymały, wytrzymały tablet PC 10-calowy akumulator litowo-polimerowy 3,7 V 10000 mAh
| Natywna rozdzielczość: | 10,1 cala IPS 16:10, 1920x1200,1280x800 |
|---|---|
| Edytor: | Qualcomm (rdzeń OCTA), 2,0 GHz |
| Panel dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy ekran dotykowy G+G Corning® Gorilla® Glass |
10-calowy 350nits PCAP Android Touch Tablet PC z RFID NFC
| procesor: | RK3288, RK3399, RK3368 |
|---|---|
| Materiał: | aluminiowa rama i stalowa tylna obudowa |
| Przekątna ekranu: | 10.1 " |
Ekran dotykowy PCAP Wytrzymały komputer przemysłowy Uchwyt VESA o wilgotności 10% -90%
| Materiał obudowy: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |
Wytrzymały komputer panelowy o wysokiej jasności Mocowanie VESA Pełny IP66 o wilgotności 10–90%
| Materiał obudowy: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |

