Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ stretched lcd display ] mecz 55 produkty.
500nits Rozciągnięty pasek LCD Wyświetlacz PCAP 38W Półkowy ekran LCD do supermarketu
| Rozmiar: | 25,3" |
|---|---|
| Typ komórki/szklana powierzchnia: | TFT |
| Natywna rozdzielczość: | 576(wys)×162(pion)MM |
38,3 calowy wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem Opcjonalny system Android do sygnalizacji stacji metra
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
Szeroko rozciągnięte wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości 1920 * 360 o żywotności 50000 godzin
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
404 Not Found
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
Ultra szeroki rozciągnięty pasek LCD monitor Android 23,4 calowy pasek wideo o wysokiej rozdzielczości
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
Port USB 34-calowy monitor LCD z rozciągniętym paskiem VGA DVI Wejścia HDMI Karta SD 50000 godzin MTBF
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
Ekran LCD PCAP 38W z półką 500nitów Rozciągnięty pasek LCD do supermarketu
| rozmiar: | 25,3" |
|---|---|
| Typ komórki/szklana powierzchnia: | TFT |
| Natywna rozdzielczość: | 576(wysokość)×162(pion)MM |
Półka z półką na półkę Cob Wyświetlacz o przekątnej 29,3 cala z rozciągniętym wyświetlaczem Android PCAP
| Pojedynczy odtwarzacz multimedialny: | ARM Android RK3288 (opcjonalnie RK3368) |
|---|---|
| Chipset: MSTAR: | Procesor: czterordzeniowy Cortex-A17 1,8 GHz |
| cal: | 29,3" |
Wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 7,36 cala z bardzo szerokim ekranem, opcjonalnie czytelny w świetle słonecznym
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na otwartej ramie, montaż na VESA |
Rozciągnięte wyświetlacze DC 12V o bardzo szerokich ekranach 34 '' do krawędzi półki w supermarkecie
| Stan: | Odporność na wstrząsy i wibracje |
|---|---|
| Podanie: | Półka sklepowa / supermarketowa |
| moc: | DC 12V |

