Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ stretched lcd display ] mecz 55 produkty.
88-calowy wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem Rozdzielczość 3840 x 1080 Wysoki kontrast dla reklam
| Rozmiar: | 88" |
|---|---|
| Ekran dotykowy: | Opcjonalny |
| Rozdzielczość fizyczna: | 3840×1080 |
Android 6.0 Rozciągnięty pasek LCD Monitor 27,5 calowy pasek wideo Shlef Edge Ultra Wide
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, wsporniki w komplecie |
|---|---|
| Podanie: | Półka sklepowa / supermarketowa |
| MTBF: | 50000 godzin |
Monitor LCD z rozciągniętą krawędzią półki o przekątnej 16,3 cala do wideo POP Strip
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| Podanie: | Półka sklepowa / supermarketowa |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA |
Monitor LCD z jasnością 500 nitów, rozciągnięty pasek 47,7 "Ultra szeroki ekran
| rozmiar: | 23.1 " |
|---|---|
| Typ komórki / powierzchnia szklana: | TFT |
| Podziałka pikseli: | 0,630 x 0,630 mm |
Rozciągnięty pasek półki LCD Lcd Android 27,6 "Reklama Digital Signage 500 nitów
| Aktywny obszar: | 699 (w poziomie) x 54 (w pionie) |
|---|---|
| Rozdzielczość natywna: | 1920x150 |
| Jasność: | 500 nitów |
Wyświetlacz Ultra Thin Bar Rozciągnięty monitor 34-calowy sklep detaliczny Zamontowana na półce wideo
| Stan: | Odporność na wstrząsy i wibracje |
|---|---|
| Podanie: | Półka sklepowa / supermarketowa |
| moc: | DC 12V |
Jasność 500 nitów Rozciągnięty pasek Monitor LCD Krawędź półki Digital Signage 23,1 "
| rozmiar: | 23.1 " |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 585,6 (H) x 48,19 (V) mm |
| Rozkład: | 1920 x 158 |
Półka Edge Media Player 27,5 "monitor LCD z rozciągniętym paskiem
| Aktywny obszar: | 699(poziom) x 54(pion) |
|---|---|
| Natywna rozdzielczość: | 1920x150 |
| Jasność: | 500 nitów |
0,10167x0,305 mm Pixel Pitch Rozciągnięty pasek Monitor LCD o przekątnej 23,1 "
| Rozmiar: | 23,1" |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 585,6 (wys) x 48,19 (pion) mm |
| Rezolucja: | 1920 x 158 |
TFT 28,5-calowy wyświetlacz LCD z rozciągniętym paskiem Przemysłowy monitor z ekranem dotykowym
| Typ: | TFT |
|---|---|
| Rozmiar: | 28,5" |
| Rozstaw pikseli: | 0,36375 x 0,36375 mm |

