Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ outdoor digital display ] mecz 76 produkty.
Zewnętrzny wyświetlacz LCD bez wentylatora HDMI 32 "55" 75" AR Szkło 4000 nitów
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Panel dotykowy: | PCAP opcjonalnie |
w pełni wodoodporny monitor LCD TV cyfrowy plakat 85 "odporny na wszelkie warunki pogodowe z zabudową w klimatyzatorze -45 ~ 55 ℃
| Jasność: | 2000 cd / m2 |
|---|---|
| Zabarwienie: | 16,7 mln |
| Żywotność podświetlenia: | Podświetlenie LED z 50000 godzin życia |
Odporny na warunki atmosferyczne podwójny zewnętrzny wyświetlacz LCD Kiosk 1500 nitów Wodoodporny ekran reklamowy
| MTBF: | 50000 godzin |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20~55°C(Fan-Cooling); -20~55°C (chłodzenie wentylatorem); -40~55°C (Air Condition |
| 24/7/365 Użyj: | Utrzymany |
Zewnętrzny wyświetlacz LCD ze szkła AR Optyczny wandaloodporne złącze RS232
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 2000nits ~ 5000nits opcjonalna osłona przeciwsłoneczna |
| Panel dotykowy: | PCAP opcjonalnie lub szkło AR odporne na wandalizm |
Ekrany Digital Signage Full HD Wolnostojący zewnętrzny wyświetlacz cyfrowy Rozdzielczość 1920 * 1080
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa rama |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż VESA, montaż na podwoziu |
Bezfiltrowy monitor podłogowy LCD AC240V Osłona przeciwsłoneczna HDMI PCAP
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 2000nits ~ 5000nits opcjonalna osłona przeciwsłoneczna |
| Panel dotykowy: | PCAP opcjonalnie lub szkło AR |
Wysoce wydajne zewnętrzne wyświetlacze Digital Signage, 65 ”wolnostojący wyświetlacz LCD
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa rama |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | VESA Mocowanie, podstawa biurkowa |
Podwójny, pyłoszczelny ekran kiosku zewnętrznego Wodoodporny wyświetlacz cyfrowy z oznakowaniem IP67
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Panel dotykowy: | PCAP, IR Touch opcjonalnie lub szkło AR odporne na wandalizm |
55" 4K Ultra Slim LCD Display Panel TNI IP65 Outdoor All Weatherproof Media Player Digital Signage
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080/ 4K opcjonalnie |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | 1-2szt/CTN, bezpieczne, mocne |
| Czas dostawy: | 20 dni roboczych |
IP65 Bezproblemowy Digital Signage LCD Display 1500-5000 Nits Super Slim Robust High Brightness
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080/ 4K opcjonalnie |
|---|---|
| Jasność: | 1500 ~ 5000 nitów |
| Wstawianie: | do montażu na ścianie, stojący na podłodze |

