Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ outdoor digital display ] mecz 76 produkty.
Komercyjny zewnętrzny wyświetlacz LCD 65 "w pełni wodoodporny ścienny wyświetlacz cyfrowy
| temperatura robocza: | -20~55°C(Fan-Cooling); -20 ~ 55 ° C (chłodzenie wentylatorem); -40~55°C (Air Condit |
|---|---|
| Korzystanie 24/7/365: | utrzymany |
| Zobacz anioły: | 89/89/89/89 |
17-calowy wyświetlacz cyfrowy All-In-One na zewnątrz Światłość 5000 cd/m2
| Jasność: | 5000 cd/m2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rozstrzygnięcie: | 1280x1024 |
65-calowy czytelny w świetle słonecznym system Windows Digital Signage 4000Cd Jasność
| Jasność: | 1500-5000 Cd/m2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rezolucja: | 3840x2160 |
86-calowe wyświetlacze cyfrowe w jednym oknie
| Jasność: | 4000 Cd/m2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rozstrzygnięcie: | 3840x2160 |
65-calowy wyświetlacz LCD podłączony do ściany
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080/ 4K opcjonalnie |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | 1-2szt/CTN, bezpieczne, mocne |
| Czas dostawy: | 20 dni roboczych |
AC100V Outdoor LCD Digital Signage 4000 nitów Pełna odporność na wandalizm bez wentylatora IP67
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 4000 nitów opcjonalnie |
| Panel dotykowy: | PCAP opcjonalnie |
5000nits Outdoor LCD Billboard 480W Stalowy interaktywny do okna sklepu detalicznego
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Materiał obudowy: | Stal |
2000nits Outdoor Lcd Digital Signage 3840x2160 VGA HDMI do parku
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080, 3840x2160 |
|---|---|
| Jasność: | 2000 nitów ~ 5000 nitów opcjonalnie |
| Panel dotykowy: | PCAP, IR Touch opcjonalnie lub szkło AR odporne na wandalizm |
Wyświetlacz Ultra Thin Bar Rozciągnięty monitor 34-calowy sklep detaliczny Zamontowana na półce wideo
| Stan: | Odporność na wstrząsy i wibracje |
|---|---|
| Podanie: | Półka sklepowa / supermarketowa |
| moc: | DC 12V |
ITD 4000Cd/M2 Inteligentne wyświetlacze Digital Signage do użytku biznesowego
| Jasność: | 4000 Cd/m2 |
|---|---|
| Rezolucja: | 3840x2160 |
| procesor: | Procesor Intel® Celeron® J1900 (pamięć podręczna 2 MB, do 2,42 GHz) |

