Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ outdoor digital display ] mecz 76 produkty.
OEM 86-calowy TFT LCD Digital Signage Wyświetla plakat z menu w oknie o mocy 1100 W
| Czas odpowiedzi: | 8 ms |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu: | 1200:1 |
| System operacyjny: | Okna |
Rozdzielczość 3840x2160 Wyświetlacze Digital Signage Wyświetlacz o wysokiej jasności
| Wejścia: | HDMI, VGA, USB, AV |
|---|---|
| Rezolucja: | 3840x2160 |
| Współczynnik kontrastu: | 1100:1 |
55" Wysokiej Jasności Zewnętrzny Monitor LCD 1920x1080
| Jasność: | 4000 Cd/m2 |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Rozstrzygnięcie: | 1920x1080 |
55 "5000 nitów Czytelny w słońcu Digital Signage 1920 x 1080
| Przekątna ekranu: | 55 "IPS |
|---|---|
| Rozkład: | 1920x1080 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1299,6 (H) × 680,4 (V) |
break
| procesor: | RK3288 / RK3399, samodzielny |
|---|---|
| Materiał: | Stalowa obudowa |
| Przekątna ekranu: | 43 „49” 55 ” |
Dwustronne ultra cienkie wyświetlacze Digital Signage 3000 nitów
| Przekątna ekranu: | 43 ”, 49”, 55 ”, IPS, M + (WRGB), wysoka TNi 110 ℃ |
|---|---|
| Rozkład: | 1920x1080 |
| Jasność (cd / m2): | 700 cd / m2 / 1500 cd / m2 ~ 5000 cd / m2 |
5000cd / M2 Jednostronne Digital Signage AGL 75 "Reklama okienna IPS
| Przekątna ekranu: | 75" IPS |
|---|---|
| Rezolucja: | 3840x2160 |
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 1209,6(poziom)×680,4(pion) |
Ekrany o wysokiej jasności, bardzo szerokie, rozciągnięte, LCD Digital Signage 7 "- 59"
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| Wejścia: | VGA, DVI, HDMI |
| Źródło prądu: | Zewnętrzny zasilacz z Universal / Auto-Sensing, DC 24 V. |
Niezwykle szeroki 14,9-calowy monitor LCD z rozciągniętym paskiem Niezależny monitor przemysłowy Digital Signage
| rozmiar: | 14.9 " |
|---|---|
| Aktywny obszar: | 360,94 (H) x 109,98 (V) mm |
| Rozkład: | 1280 x 390 |
5000nits Window Digital Sign Billboard Wyświetlacz LCD Android 8,8 mm Ramka AGLR
| Przekątna ekranu: | 32" IPS |
|---|---|
| Rezolucja: | 1920x1080 |
| płyta: | Obsługiwane Tni 110 ℃ |

