Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 287 produkty.
Odporny na warunki pogodowe 75-calowy wyświetlacz LCD z mocnym cyfrowym oznakowaniem VESA z wbudowanym wentylatorem chłodzącym
| Jasność: | 2000 cd / m2 |
|---|---|
| Zabarwienie: | 16,7 mln |
| Żywotność podświetlenia: | Podświetlenie LED z 50000 godzin życia |
Stop aluminium czysty płaski bezel IP65 przedni opór Pcap dotykowy PC przemysłowy Panel zamontowany PC
| Rozdzielczość natywna: | 1920*1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250 nitów, 1000 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
Odporny na kurz ekran IP66 21,5 "z ekranem dotykowym o jasności 300/1000/1500 nitów
| Ekran: | 21.5 " |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna: | 1920x1080 |
| Jasność: | 300/1000/1500 nitów opcjonalne |
43-calowy komputer stacjonarny z panelem dotykowym VESA, przemysłowy panel dotykowy
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / Android |
|---|---|
| Aktywni są: | 941,184 (wys.) × 529,416 (V) mm |
| Przekątna ekranu: | 43 " |
10,1 "szerokoekranowy przemysłowy panel dotykowy PC Android Android RK3288 CPU
| Ekran: | 10.1 |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna: | 1280 x 800 |
| procesor: | Android RK3288 |
Komputer stacjonarny z ekranem dotykowym o przekątnej 27 cali, przemysłowy wszystko w jednym komputerze DC 12V
| Aktywni są: | 597,888 (wys.) × 336,312 (V) mm |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 27 " |
| Ekran dotykowy: | PCAP, IR |
Płaski 19-calowy komputer przemysłowy z panelem dotykowym, pojemnościowy, wytrzymały, wszystko w jednym komputerze, bez wentylatora, montowany na ścianie
| procesor: | Intel Core i3 / i5 / i7 / Android / J1900 |
|---|---|
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
| Aktywny obszar: | 376,32 (H) x 301,06 (V) mm |
21,5-calowy przemysłowy monitor dotykowy FHD PC z ekranem dotykowym Wejście HDMI Wejście DC 9-36 V
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Stalowa obudowa i aluminiowa przednia ramka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny lub srebrny |
| We/Wy: | Wejście VGA, HDMI, port USB, wejście DC9-36V |
Pojemnościowy ekran dotykowy PC ze stali nierdzewnej 43 55 cali IP65
| procesor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 43"55" max. 43 "55" maks. 65" 65 " |
Wodoodporny komputer panelowy z ekranem dotykowym
| Materiał mieszkaniowy: | Podwozie ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ mieszkaniowy: | Mocowanie VESA |

