Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 288 produkty.
Przemysłowy monitor / panel LCD o wysokiej rozdzielczości, dotykowy monitor
| Materiał obudowy: | Stalowe podwozie |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Montaż na podwoziu, montaż na VESA |
Wytrzymały komputer przemysłowy ze stali nierdzewnej 65 "z rezystancyjnym iR Touch o wysokiej jasności PCAP
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 400 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
PCAP Multi Touch Screen Przemysłowy komputer PC 350nits z drukarką termiczną czytnika RFID
| Natywna rozdzielczość: | 1920×1080 |
|---|---|
| Jasność: | 350nitów |
| Edytor: | Czterordzeniowy procesor Intel J1900 |
Wbudowany dotykowy Wytrzymały komputer All In One IP66 Wodoodporny zewnętrzny 10,1 '' czujnik światła Android 6.0
| Zobacz anioły: | 80/80/80/80 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP66 / IP67 |
| Wybierz Opcje: | PCAP, rezystancyjny |
Płyty przemysłowe wodoodporne
| Procesor: | Intela J1900 |
|---|---|
| Tworzywo: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 10.4" |
Wodoodporny tablet dotykowy PCAP 1024x600 z systemem Android 7 cali RK3399
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 7 " |
1000nitów 8in bez wentylatora All In One PC Komputer z ekranem dotykowym IP65 ze stali nierdzewnej
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 8 " |
Wbudowany ekran dotykowy IP65 Wytrzymały komputer panelowy do kuchni Łatwy w czyszczeniu
| procesor: | Intel i3 7100U |
|---|---|
| Pamięć: | DRAM 4GB, max. DRAM 4 GB, maks. 16G 16G |
| Przechowywanie: | 120g |
15.6" pojemnościowy ekran wielofunkcyjny 16:9 1080P dla PC Koisk
| Sygnały wejściowe: | VGA, HDMI, DVI |
|---|---|
| Źródło energii: | DC12V |
| interfejs dotykowy: | Port USB/RS232 |
Wysokowydajny przemysłowy monitor do montażu panelowego IP65 Szeroki kąt widzenia 10,1 ''
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |

