Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 288 produkty.
43-calowy płaski ekran dotykowy PC z systemem Android Uchwyt VESA Wbudowany czytnik linii papilarnych RIFD NFC
| procesor: | RK3368 |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 43 " |
| Jasność: | 400 nitów |
Płaski ekran dotykowy Panelowy ekran PC 8 cali Przemysłowe okno AIO J1900 / I3 / I5
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
|---|---|
| Technologia dotykowa: | Projekcyjny dotyk pojemnościowy z 10 punktami dotykowymi / Rezystancyjny dotyk |
| Rozkład: | 800 x 600 |
1024x768 1000nits Ekran dotykowy panelu PC Linux Ubuntu 18.04 Linux
| Rozdzielczość natywna: | 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 500, 1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
8-calowy płaski komputer PCAP Panel dotykowy Komputer All In One Touch Komputer przemysłowy 300 nitów
| Nazwa modelu: | ITD08PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
Panoramiczny komputer przemysłowy All In One Touch 11,6-calowy komputer panelowy z zerową ramką i 10 punktami dotykowymi
| Nazwa modelu: | ITD11PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
Przemysłowy All In One Touch Panel PC 11,6-calowy wytrzymały tablet z systemem Windows
| Nazwa modelu: | ITD11PPCT5K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
All In One Android HD Panel dotykowy Komputer panoramiczny 10,1 cala z zerową ramką
| Nazwa modelu: | ITD10PPCG1K ** |
|---|---|
| Klasa IP: | Panel przedni IP65 |
| Technologia dotykowa: | Rzutowany pojemnościowy dotyk z 10 punktami dotykowymi |
Wytrzymały przemysłowy panel dotykowy ze stali nierdzewnej IP67 PC J1900 / I3 / I5 / I7
| Jasność: | 300/1000/1500 nitów opcjonalne |
|---|---|
| procesor: | Android, Intel J1900, i3, i5, i7 |
| Port szeregowy: | 1XCOM |
VESA Mount Multi Touch Panel PC Windows Kiosk Wodoodporny do szpitala
| procesor: | Czterordzeniowy procesor Intel J1900 |
|---|---|
| Pamięć: | DRAM4GB, max. DRAM4GB, maks. 8G 8G |
| Przechowywanie: | 64G, 120G, 240G, opcjonalnie |
5 przewodów Rezystancyjny panel dotykowy PC IP66 IP67 Wodoodporny 17 "Zgodność z CE
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17 " |

