Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 288 produkty.
350 nitów 1000 nitów 1500 nitów Ekran dotykowy Panel PC do morskiego offshore
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 27" |
Odporny na wstrząsy, odporny na wstrząsy panel PC o wysokiej jasności w obudowie morskiej
| Jasność: | 1000 nitów |
|---|---|
| procesor: | Intel J1900 i3 i5 i7 Android |
| Bluetooth: | Opcjonalny |
43' Multi Touch LCD HD All In One Fanless Touch Panel PC Wysoka jasność PCAP Panel Mount J1900
| Czas dostawy: | 10-15 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| : |
1920 x 1080 LED Backlight Panel dotykowy PC z Intel i3 i5 i7
| procesor: | Intel CORE I7 |
|---|---|
| Wielkość: | 15-calowy |
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
10,4 "Przemysłowy panel dotykowy PC HMI Praca bez wentylatora IP65 Front GPIO
| procesor: | Wbudowany procesor Intel J1900/4th Iintel Core i3/i5/i7 |
|---|---|
| Pamięć systemowa: | Wbudowana pamięć DDR3L 4 GB / opcjonalna jednostka SKU SODIMM |
| Ethernet: | 2x GbE RJ45 Intel i211 |
Wbudowany przemysłowy komputer panelowy Intel J1900 I3 I5 I7 15,6 "250 nitów
| procesor: | Procesor Intel® Core i3 / i5 / i7 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -20 ~ 70 ℃ |
| Rozkład: | 1366 x 768 lub 1920 x 1080 |
OEM 13.3PCAP Panel dotykowy PC z RFID & QR & Drukarką, Intel J6412 Industrial HMI LCD Touch Display Panel PC Touch Screen All-In-One Mini Computer
| Szczegóły pakowania: | 1-5szt / CTN, Bezpieczny, Firmowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
9,7-calowy ekran dotykowy PCAP z Androidem PCAP RK3399 Octa Core Open Frame
| Natywna rozdzielczość: | 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 350nitów |
| Edytor: | RK3288, RK3399 Android 9/10/11 |
15-calowy HMI CNC automatyka przemysłowa panel dotykowy PC
| Edytor: | Wbudowany procesor Intel Celeron J1900/4th 6th/7th/8th Gen.Core i3/i5/i7 |
|---|---|
| Pamięć systemowa: | Wbudowana pamięć DDR3 4 GB/8 GB |
| Sterownik dysku magazynującego: | 1xMSATA, 1XSATA, 1XM.2 |
Dostosować 15,6 "PCAP płaski panel Bezel zamontowany Touch LCD Panel PC All In One Fanless z czytnikiem RFID i drukarką palcową
| Czas dostawy: | 10-15 dni roboczych |
|---|---|
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
| : |

