Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 284 produkty.
1000nits Panel ze stali nierdzewnej 316L PC z systemem Android oparty na systemie Windows 15,6 cala
| procesor: | ARM based RK3288, RK3399; RK3288, RK3399 oparty na ARM; x86 based Intel J1900, i3/i |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 15.6 " |
| Jasność: | 300 nitów, opcjonalnie 1000 nitów |
Zero Bezel 45W SS Panel dotykowy PC 1280X1024 Wytrzymały komputer typu „wszystko w jednym”
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288/RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17 " |
1280X1024 SS Wytrzymały panel przemysłowy PC 45W Rezystancyjny pojemnościowy ekran dotykowy
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288/RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 19 " |
SS PCAP Panel dotykowy PC Windows 11 TPM 2.0 15,6" Pełny IP67
| procesor: | Intel i3-8145U |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
Panel dotykowy 17,3 "IP69K PC I3-8145U Stal nierdzewna 316L Wzmocniony
| procesor: | Intel i3-8145U, Intel i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 316L |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
W pełni uszczelniony, wytrzymały panel PC z panelem SS 17-calowy wodoodporny monitor przeciwwybuchowy IP66
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17" |
Komputery panelowe ze stali nierdzewnej IP69K PCAP Touch do automatyzacji pakowania w produkcji żywności
| Zobacz Anioły: | 70/70/60/70 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP66/IP67 |
| Opcje dotykowe: | Rezystancyjny, PCAP |
18,5-calowy przemysłowy wzmocniony komputer panelowy ze stali nierdzewnej J6412 Elkhart Lake
| procesor: | Intel J6412 Elkhart Lake, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 18,5" |
Wytrzymały panel PC ze stali nierdzewnej 316L o stopniu ochrony IP67 Złącza M12
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 23,8 ", 24" |
350 nitów 1000 nitów 1500 nitów Ekran dotykowy Panel PC do morskiego offshore
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 27" |

