Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 284 produkty.
55" w jednym inteligentnym ekranie dotykowym przemysłowym panel komputerowy PC Android system Windows
| Ocena IP: | Przód IP65 |
|---|---|
| Dotykać: | pcap 10 niezależnych punktów styku |
| Orzecznictwo: | CE, FCC, RoHS Compliance |
Medyczny 15,6-calowy panel dotykowy PC HMI PoE do kontroli dostępu do placówek opieki zdrowotnej
| Natywna rozdzielczość: | 1920×1080 |
|---|---|
| Jasność: | 350nitów |
| Edytor: | Czterordzeniowy procesor Intel J1900, Intel i3/i5/i7 |
Wytrzymały komputer panelowy ze stopu aluminium Przemysłowy komputer panelowy Wodoodporny, odporny na kurz IP68
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250,1000,1500 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Android, Intel J1900,i3,i5,i7 |
IP65 Przód 27-calowy komputer z ekranem dotykowym Vesa do montażu na komputerze 300 nitów
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | aluminiowa rama i stalowa tylna obudowa |
| Przekątna ekranu: | 27 " |
350nits X86 RFID NFC Czytnik QR Wbudowany panel PC VESA 1024x768
| Rozdzielczość natywna: | 1024 x 768 |
|---|---|
| Jasność: | 350 |
| Edytor: | ARM, ntel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
10-calowy 1280X800 SUS316L Android Panel PC NEMA4x dla przemysłu napojów
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 10.1 " |
Czytnik QR 12,1 calowy panel LCD 1000nits Wodoodporny komputer dotykowy
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej, opcjonalnie aluminium |
| Przekątna ekranu: | 12.1 " |
15in Linux PoE Android Panel PC Wodoodporny komputer z ekranem dotykowym RK3399
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | obudowa ze stopu aluminium, opcjonalnie ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 15 " |
Panel przemysłowy ze stopu aluminium IP68 IP69K W pełni wodoodporny, odporny na kurz
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 19" |
Wytrzymały komputer panelowy bez wentylatora 15-calowy, w pełni uszczelniony komputer dotykowy
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 Comet Lake |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 15" |

