Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 284 produkty.
10,1 cala 1000 nitów 1280x800 Windows Panel PC AIO VESA
| Natywna rozdzielczość: | 1280x800 |
|---|---|
| Jasność: | 300, 1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900, Intel i3/i5/i7 |
Otwarta rama 1000nits Wodoodporny komputer panelowy Przemysłowy komputer z panelem dotykowym IP65
| korzyść: | Energooszczędny |
|---|---|
| Rodzaj obudowy: | Montaż na otwartej ramie, montaż VESA |
| Nazwa: | przemysłowy komputer panelowy |
17-calowy wodoodporny panel PC Czytelny w słońcu ekran dotykowy IP65 PC Rozdzielczość 1280 * 1024
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Stalowa obudowa |
|---|---|
| Funkcja: | czytelny w świetle słonecznym |
| Rodzaj obudowy: | Montaż na otwartej ramie, montaż VESA |
15,6-calowy przemysłowy panel dotykowy FHD z ekranem dotykowym z Intel I7-10610U
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Odlewana aluminiowa obudowa |
|---|---|
| Rodzaj obudowy: | Montaż panelowy, montaż VESA |
| temperatura robocza: | -20 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
PC IP65 IP69k/IP65 Vesa Mount Linux All-In-One
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
|---|---|
| procesor: | Intel J1900,i3,i5,i7 |
| Poziom ochrony: | IP65/IP66/IP67/IP69K |
Wysokiej rozdzielczości 6,5-calowy wodoodporny panel PC Panelowy aluminiowa przednia ramka IP65
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Stalowa obudowa |
|---|---|
| Rodzaj obudowy: | Montaż panelowy, montaż VESA |
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
10.1 '' Wodoodporny komputer panelowy 1000 nitów o wysokiej jasności w jednym komputerze z ekranem dotykowym IP65
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Stalowa obudowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj obudowy: | Mocowanie do podwozia, mocowanie VESA |
W pełni wodoodporny panel PC IP66 15" Montaż VESA 1500 nitów Podświetlenie LED
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Rodzaj obudowy: | Uchwyt VESA |
IP69K Wodoodporny panel PC ze stali nierdzewnej Wytrzymały panel HMI do automatyzacji przemysłu spożywczego
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250,1000,1500 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Android, X86 opcjonalnie |
DC12V 19-calowy przemysłowy komputer panelowy z systemem Android w pełni zabudowany pyłoszczelny SATA
| Napięcie wejściowe: | DC12V 2,0 |
|---|---|
| Działanie/oszczędzanie energii: | 30-50W |
| Montowanie: | Uchwyt VESA |

