Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 284 produkty.
przemysłowy tablet z ekranem dotykowym z systemem Android 8-calowy komputer z panelem PoE do automatyzacji
| Natywna rozdzielczość/jasność: | 1024x768, 1280x800 OPCJONALNIE 350cd/㎡ |
|---|---|
| Aplikacje: | Automatyka, Przemysł spożywczy, smart city, Ładowarki EV |
| We/Wy: | Wejście HDMI, porty USB, gniazdo kart TF, RJ45, opcjonalnie COM |
Wbudowany komputer z panelem dotykowym DC 9-36V Hmi 1024x768 z GPIO
| Rozdzielczość natywna: | 800 x 600 lub 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 300, 1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
Panel bez wentylatora Intel I5 8250U 13,3 "z RS422 RS485
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 300, 1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
500 nitów 1024x768 Komputer panelowy Android 12,1-calowy komputer z ekranem dotykowym Android
| Rozdzielczość natywna: | 800 x 600 lub 1024 x 768 opcjonalnie |
|---|---|
| Jasność: | 500 nitów, 1000 nitów 1500 nitów opcjonalnie |
| I / O: | Wejście HDMI, porty USB, gniazdo kart SD, RJ45, opcjonalnie COM |
IP69K SUS316L All In One PC Odporny na kurz PCAP z panelem dotykowym PC
| Zobacz Anioły: | 70/70/60/70 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP66/IP67 |
| Opcje dotykowe: | Rezystancyjny, PCAP |
Wbudowany pojemnościowy wytrzymały panelowy uchwyt ścienny do komputera 1024x768 300cd/M2
| Zobacz Anioły: | 85/85/85/85 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP66/IP67 |
| Opcje dotykowe: | Rezystancyjny, PCAP |
15,6-calowy wytrzymały przemysłowy komputer panelowy ze stali nierdzewnej do użytku na zewnątrz
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
10,4-calowy, wytrzymały, pełny IP67 NEMA 4x komputer z panelem morskim 1024x768
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stopu aluminium |
| Przekątna ekranu: | 10.4 " |
21,5 "SS316 Panel dotykowy Android PC Pełny IP66 IP67 RS232
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 21.5 " |
15W 19" 250cd/m2 wytrzymały komputer panelowy RK3399 komputer panelowy ze stali nierdzewnej
| procesor: | Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A17, 1,8 GHz (opcjonalnie RK3399) |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 19 " |
| Grafika: | Supports max. Obsługuje max. 4K resolution Rozdzielczość 4K |

