Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 287 produkty.
Wysoka niezawodność 19-calowy monitor przemysłowy do montażu panelowego Odporna na zarysowania stalowa obudowa
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
| MTBF: | 50000 godzin |
7" panel PC NFC czytnik kart RFID kod QR skaner 2D wbudowany panel przemysłowy PC pcap ekran dotykowy
| Jasność: | 250CD/500CD/M2 |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | DC12V |
| Ekran dotykowy: | Dotyk rezystancyjny, szkło hartowane AR/AG/AF, łączenie optyczne |
27" panel mount industrial HMI panel PC pure flat surface embedded touch computer
| Model: | ITD27PPCT × B- × QTS / Dziennik / Dziennik |
|---|---|
| Edytor: | LNTEL® J6412, N97 i 4 ~ 12. generał U-serie U Series TM I3/I5/I7 |
| Pamięć: | Typ pamięci zależy od modelu procesora |
TFT Przemysłowy ekran dotykowy All In One PC 7 '' Linux Fanless Intel J1900 / Z8350
| procesor: | Intel J1900 Quad Core 2.0Ghz, Intel Z8350 opcjonalnie |
|---|---|
| Pamięć: | DRAM 2 GB |
| Przechowywanie: | 64G SSD max. 64G SSD maks. 1TB 1 TB |
17-calowy ekran dotykowy HMI z aluminium FCC Industrial PC 1280x1024
| Edytor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 |
|---|---|
| Ethernet: | 2XRJ45 |
| Wsparcie systemu operacyjnego: | Windows 7/8/10, WINCE, Linux |
Wysoka jasność Opcjonalny przemysłowy zintegrowany procesor Intel Android w jednym komputerze
| Przekątna ekranu: | 15 " |
|---|---|
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 211,2 (szer.) X 158,4 (wys.) Mm |
| Rozdzielczość fizyczna: | 1024 x 768 |
15.6" Wielotakowy ekran pcap monitor dotykowy VGA DVI wejście HDMI IP65 przedni mocowanie VESA
| Szczegóły pakowania: | 1-5szt / CTN, Bezpieczny, Firmowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 3-7 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
Kompaktowa konstrukcja Wytrzymała obudowa All In One PC SS Obudowa ze stopu aluminium PCAP Touch
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | Opcjonalnie od 250 do 1500 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
13,3 "1000nits Zewnętrzny wodoodporny Android PC 15W pojemnościowy dotykowy SCADA
| procesor: | Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A17, 1,8 GHz (opcjonalnie RK3399) |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 13.3 " |
| Grafika: | Supports max. Obsługuje max. 4K resolution Rozdzielczość 4K |
7-calowy monitor LCD do montażu na panelu z rzutowanym pojemnościowym ekranem dotykowym
| Przekątna ekranu: | 7 cali |
|---|---|
| Proporcje obrazu: | 16: 9 |
| Rozdzielczość fizyczna: | 1024 × 600 |

