Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 287 produkty.
VESA 12,1-calowy 500nits Przemysłowy panel Hmi 55W z ekranem dotykowym
| Natywna rozdzielczość: | 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 500, 1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900, Intel i3/i5/i7 |
Przemysłowy komputer z ekranem dotykowym Linux Ubuntu 18.04 IP65 przedni PCAP do automatyzacji
| Natywna rozdzielczość: | 1024×768~1920×1080 |
|---|---|
| Jasność: | 350nitów |
| Edytor: | Intel J1900, Intel Z8350, Intel i3/i5/i7 5., 6., 7., 8. gen. |
Podstawa do montażu na ścianie VESA, 43-calowy przemysłowy monitor LCD czytelny w słońcu
| Przekątna ekranu: | 43 " |
|---|---|
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 945,8 (H) × 534,02 (V) mm |
| Proporcje obrazu: | 16: 9 |
8-watowy 7-calowy przemysłowy panel dotykowy Komputer stacjonarny Płaska powierzchnia Pojemnościowy dla kiosków
| Rozkład: | 1024X600 |
|---|---|
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃, -20 ~ 70 ℃ opcjonalnie |
| Podświetlenie: | Podświetlenie LED z 50000 godzin |
IP65 Wejście HDMI Monitor LCD 4K Wysoka jasność 1500 do 5000 nitów
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Oglądanie aniołów: | 178/178 |
Wodoodporny komputer z ekranem dotykowym IP65 Komputer Intel Skylake Core 19-calowy wytrzymały komputer z ekranem dotykowym
| procesor: | Intel Skylake Core i3/i5/i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 lub 316L |
| Przekątna ekranu: | 19" |
25ms DDR3 4GB HMI z ekranem dotykowym PC Realtek ALC662 All In One PC
| Edytor: | Wbudowany procesor Intel Celeron J1900/4th 6th/7th/8th Gen.Core i3/i5/i7 |
|---|---|
| Pamięć systemowa: | Wbudowana pamięć DDR3 4 GB/8 GB |
| Sterownik dysku pamięci: | 1xMSATA,1XSATA,1XM.2 |
OEM 8' Industrial HMI LCD Touch Display Panel Pc Touch Screen Minitor All-In-One Mini Computer
| Szczegóły pakowania: | 1-5szt / CTN, Bezpieczny, Firmowy |
|---|---|
| Czas dostawy: | 10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
Panoramiczny 17,3-calowy monitor LCD z płaskim panelem Panel przemysłowy IP65 Ultra Slim
| Wymiary wycięcia: | 276,5 × 191,7 mm |
|---|---|
| Rozkład: | 1920 × 1080 |
| Ekran dotykowy: | Prognozowane pojemnościowy dotykowy ekran / 5 Przewody rezystancyjne Ekran dotykowy |
Wytrzymały IP65 IP66 Przemysłowy monitor LCD PC Moduł panelu z ekranem dotykowym
| Rozmiar ekranu: | 7"-65" |
|---|---|
| Typ interfejsu: | Dotyk rezystancyjny, dotyk IR, dotyk PCAP, szkło ochronne AR/AG |
| Gwarancja: | 2 lata |

