Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounting ip65 panel pc ] mecz 287 produkty.
Precyzyjny przemysłowy monitor do montażu panelowego 8,4 cala Rozdzielczość 800 * 600
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
| Imię: | Wytrzymały monitor LCD |
Płaski monitor LCD o wysokiej rozdzielczości do wnętrz / na zewnątrz do reklamy
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
24-calowy monitor przemysłowy z panelem dotykowym z wejściem VGA / HDMI / DVI
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
8-calowy mini panel dotykowy do montażu na przednim panelu HMI IP65
| Natywna rozdzielczość: | 1024x768 |
|---|---|
| Jasność: | 300,1000 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Intel J1900 |
1366x768 1000Mbps Ethernet wzmocniony panel przemysłowy 250nits
| procesor: | Procesor Intel® Bay Trail Celeron Quad Core J1900 2,0 GHz |
|---|---|
| Chipset graficzny: | Zintegrowana z procesorem grafika HD i obsługa 1080p |
| LAN: | 1 x Ethernet 10/100/1000 Mb / s |
Wbudowany monitor przemysłowy z ekranem dotykowym z 10 punktami Multi Touch
| Materiał obudowy: | Stalowa obudowa, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny lub srebrny |
| Typ obudowy: | Montaż panelowy/wbudowany, montaż VESA |
13.3" Najnowocześniejszy otwarty ramkowy PCAP Touch Monitor Android Windows panel PC
| Rozstrzygnięcie: | 1920*1080 |
|---|---|
| Wymiary konturu: | Szerokość: 336,4 mm Wysokość: 214 mm Głębokość: 30,8 mm |
| Waga: | 2,3 kg / 4 kg (w przybliżeniu) |
Profesjonalny panelowy monitor LCD / wytrzymały komputer Monitor 50000 godzin MTBF
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| Imię: | panelowy monitor z ekranem dotykowym |
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
9,7-calowy wytrzymały monitor z ekranem dotykowym / wytrzymałe wyświetlacze LCD z wbudowanym mocowaniem
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |
Szeroki ekran Przemysłowy monitor do montażu na panelu Przemysłowy panel LCD 17,3 ”z certyfikatem CE FCC
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
|---|---|
| Nazwa produktu: | przemysłowy panel LCD |
| temperatura robocza: | -10 ~ 60 ℃ (-20 ~ 70 ℃ opcjonalnie) |

