Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
21,5-calowy, widoczny w słońcu komputer panelowy FHD IP66, odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały komputer z panelem dotykowym ze stali nierdzewnej
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Nazwa: | Komputer panelowy IP66 |
| Rodzaj obudowy: | Uchwyt VESA |
W pełni wodoodporny panel PC IP65 15 cali 1200 nitów z podświetleniem LED
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Rodzaj obudowy: | Uchwyt VESA |
Komputer z panelem dotykowym Intel J1900 bez wentylatora 1024 X 768 10 cali w pełni uszczelniony
| procesor: | Intel J1900, czterordzeniowy 2,0 GHz |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 lub 316L |
| Przekątna ekranu: | 10,4" |
18,5-calowy przemysłowy wzmocniony komputer panelowy ze stali nierdzewnej J6412 Elkhart Lake
| procesor: | Intel J6412 Elkhart Lake, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 18,5" |
15,6-calowy wytrzymały przemysłowy komputer panelowy ze stali nierdzewnej do użytku na zewnątrz
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
Panel przemysłowy ze stopu aluminium IP68 IP69K W pełni wodoodporny, odporny na kurz
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 19" |
350 nitów 1000 nitów 1500 nitów Ekran dotykowy Panel PC do morskiego offshore
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 27" |
IP69K Wytrzymałe panelowe monitory pojemnościowe z ekranem dotykowym dla farmacji
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 15" |
IP69K Wodoodporne 13,3-calowe złącza M12 do komputerów panelowych HMI ze stali nierdzewnej
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Inte i3/i5/i7 5th gen. Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 pi |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 13,3" |
DC12V 19-calowy przemysłowy komputer panelowy z systemem Android w pełni zabudowany pyłoszczelny SATA
| Napięcie wejściowe: | DC12V 2,0 |
|---|---|
| Działanie/oszczędzanie energii: | 30-50W |
| Montowanie: | Uchwyt VESA |

