Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
IP69K Wodoodporny panel PC ze stali nierdzewnej Wytrzymały panel HMI do automatyzacji przemysłu spożywczego
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250,1000,1500 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Android, X86 opcjonalnie |
1000nits Panel ze stali nierdzewnej 316L PC z systemem Android oparty na systemie Windows 15,6 cala
| procesor: | ARM based RK3288, RK3399; RK3288, RK3399 oparty na ARM; x86 based Intel J1900, i3/i |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 15.6 " |
| Jasność: | 300 nitów, opcjonalnie 1000 nitów |
Komputery panelowe ze stali nierdzewnej IP69K PCAP Touch do automatyzacji pakowania w produkcji żywności
| Zobacz Anioły: | 70/70/60/70 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP66/IP67 |
| Opcje dotykowe: | Rezystancyjny, PCAP |
15W 19" 250cd/m2 wytrzymały komputer panelowy RK3399 komputer panelowy ze stali nierdzewnej
| procesor: | Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A17, 1,8 GHz (opcjonalnie RK3399) |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 19 " |
| Grafika: | Supports max. Obsługuje max. 4K resolution Rozdzielczość 4K |
Wytrzymały panel PC ze stali nierdzewnej 316L o stopniu ochrony IP67 Złącza M12
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 23,8 ", 24" |
12,1-calowy wytrzymały komputer panelowy ze stali nierdzewnej w pełni IP67 IP69K Sealed Intel J4125 Windows 11 OS
| procesor: | Intel J4125 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 lub 316L |
| Przekątna ekranu: | 12,1" |
SS PCAP Panel dotykowy PC Windows 11 TPM 2.0 15,6" Pełny IP67
| procesor: | Intel i3-8145U |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
Panel ze stali nierdzewnej Full HD IP66 PC 10.1 "- 24" Rezystancyjny / PCAP Touch Wysoka jasność
| Zobacz anioły: | 85/85/80/80 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP66 |
| Wybierz Opcje: | Rezystancyjny, PCAP |
PC IP65 IP69k/IP65 Vesa Mount Linux All-In-One
| Ekran dotykowy: | 10-punktowy pojemnościowy dotyk |
|---|---|
| procesor: | Intel J1900,i3,i5,i7 |
| Poziom ochrony: | IP65/IP66/IP67/IP69K |
W pełni wodoodporny panel PC IP66 15" Montaż VESA 1500 nitów Podświetlenie LED
| MATERIAŁ OBUDOWY: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Rodzaj obudowy: | Uchwyt VESA |

