Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
Wytrzymały komputer panelowy bez wentylatora 15-calowy, w pełni uszczelniony komputer dotykowy
| procesor: | Intel J1900/J4125/J6412, Intel i3/i5/i7 Comet Lake |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 15" |
21,5-calowy wyświetlacz komputera panelowego IP65 i szeroki zakres temperatur roboczych Wodoodporny AIO ze stali nierdzewnej
| Szczegóły pakowania: | pianka, karton główny |
|---|---|
| Czas dostawy: | miesiąc |
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
15-calowy wytrzymały panel dotykowy IP69K PC Intel I5-7200U Obudowa ze stali nierdzewnej
| procesor: | Intel i5-7200U |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 lub 316L |
| Przekątna ekranu: | 15" |
IP67 Wytrzymały komputer panelowy 7-calowy komputer z ekranem dotykowym Intel I5 10210u
| procesor: | Intel Core i5-210u, Comet Lake |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304, 316L |
| Przekątna ekranu: | 7" |
Wytrzymały komputer panelowy ze stopu aluminium Przemysłowy komputer panelowy Wodoodporny, odporny na kurz IP68
| Natywna rozdzielczość: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250,1000,1500 nitów opcjonalnie |
| Edytor: | Android, Intel J1900,i3,i5,i7 |
15in Linux PoE Android Panel PC Wodoodporny komputer z ekranem dotykowym RK3399
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | obudowa ze stopu aluminium, opcjonalnie ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 15 " |
IP69K SUS316L All In One PC Odporny na kurz PCAP z panelem dotykowym PC
| Zobacz Anioły: | 70/70/60/70 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP66/IP67 |
| Opcje dotykowe: | Rezystancyjny, PCAP |
CE FCC RoHS Wytrzymały IP66 IP65 Panel PC Wysoka jasność 1000cd/㎡
| Typ komórki/szklana powierzchnia: | TFT |
|---|---|
| Jasność/Kontrast: | 1000cd/㎡/1400:1 |
| Zgodność: | CE, FCC, RoHS |
8' Android / X86 na bazie płaskiego panelu PC pełny IP69K PCAP z dotykiem ze stali nierdzewnej z NFC / RFID
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
|---|---|
| : | |
| : |
24' pełna IP69K ze stali nierdzewnej Android / X86 na bazie płaskiego panelu PC PCAP dotykowy panel o wysokiej jasności PC z NFC / RFID
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
|---|---|
| : | |
| : |

