Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
15-calowy 50W 1024X768 SS316L Wytrzymały komputer panelowy dla przemysłu spożywczego
| procesor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 do 10.generacji. |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 15 " |
1000nitów 8in bez wentylatora All In One PC Komputer z ekranem dotykowym IP65 ze stali nierdzewnej
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 8 " |
10-calowy 1280X800 SUS316L Android Panel PC NEMA4x dla przemysłu napojów
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 10.1 " |
Czytnik QR 12,1 calowy panel LCD 1000nits Wodoodporny komputer dotykowy
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej, opcjonalnie aluminium |
| Przekątna ekranu: | 12.1 " |
21,5 "SS316 Panel dotykowy Android PC Pełny IP66 IP67 RS232
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 21.5 " |
Zero Bezel 45W SS Panel dotykowy PC 1280X1024 Wytrzymały komputer typu „wszystko w jednym”
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288/RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17 " |
1280X1024 SS Wytrzymały panel przemysłowy PC 45W Rezystancyjny pojemnościowy ekran dotykowy
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288/RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 19 " |
Panel dotykowy 17,3 "IP69K PC I3-8145U Stal nierdzewna 316L Wzmocniony
| procesor: | Intel i3-8145U, Intel i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 316L |
| Przekątna ekranu: | 17,3" |
18,5 "IP65 Panel PC W pełni uszczelniony NEMA4 SUS304 Outdoor Touch PC o wysokiej jasności
| procesor: | Android, Intel J1900, Intel i3/i5/i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 |
| Przekątna ekranu: | 18,5" |
W pełni uszczelniony, wytrzymały panel PC z panelem SS 17-calowy wodoodporny monitor przeciwwybuchowy IP66
| procesor: | Intel J1900/i3/i5/i7/RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17" |

