Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
13,3 "1000nits Zewnętrzny wodoodporny Android PC 15W pojemnościowy dotykowy SCADA
| procesor: | Czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A17, 1,8 GHz (opcjonalnie RK3399) |
|---|---|
| Przekątna ekranu: | 13.3 " |
| Grafika: | Supports max. Obsługuje max. 4K resolution Rozdzielczość 4K |
Wodoodporny komputer z ekranem dotykowym IP65 Komputer Intel Skylake Core 19-calowy wytrzymały komputer z ekranem dotykowym
| procesor: | Intel Skylake Core i3/i5/i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej 304 lub 316L |
| Przekątna ekranu: | 19" |
Wbudowany dotykowy Wytrzymały komputer All In One IP66 Wodoodporny zewnętrzny 10,1 '' czujnik światła Android 6.0
| Zobacz anioły: | 80/80/80/80 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP66 / IP67 |
| Wybierz Opcje: | PCAP, rezystancyjny |
10.1'' Industrial Full IP69K PCAP Touch Android / X86 Based Flat Panel PC Wysoka jasność Full IP69K Stal nierdzewna
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
|---|---|
| : | |
| : |
21.5''PCAP Touch Android / X86 na bazie płaskiego panelu PC Wysoka jasność pełna IP69K stal nierdzewna
| Zasady płatności: | T/T, PayPal (173515844@qq.com) |
|---|---|
| : | |
| : |
Kompaktowa konstrukcja Wytrzymała obudowa All In One PC SS Obudowa ze stopu aluminium PCAP Touch
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | Opcjonalnie od 250 do 1500 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
Stop aluminium czysty płaski bezel IP65 przedni opór Pcap dotykowy PC przemysłowy Panel zamontowany PC
| Rozdzielczość natywna: | 1920*1080 |
|---|---|
| Jasność: | 250 nitów, 1000 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
Wytrzymały IP65 IP66 Przemysłowy monitor LCD PC Moduł panelu z ekranem dotykowym
| Rozmiar ekranu: | 7"-65" |
|---|---|
| Typ interfejsu: | Dotyk rezystancyjny, dotyk IR, dotyk PCAP, szkło ochronne AR/AG |
| Gwarancja: | 2 lata |
Wytrzymały ekran dotykowy 1920 × 1080 Monitor komputerowy J1900 Łatwy w instalacji
| Materiał obudowy: | Podwozie ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |
7-calowy wodoodporny ekran dotykowy Monitor komputerowy PCAP Automatyczne przyciemnianie 1000 nitów WIFI BT
| Zobacz anioły: | 80/80/80/80 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP66 / IP67 |
| Wybierz Opcje: | PCAP, rezystancyjny |

