Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
Pojemnościowy ekran dotykowy PC ze stali nierdzewnej 43 55 cali IP65
| procesor: | Intel J1900, Intel i3 / i5 / i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 43"55" max. 43 "55" maks. 65" 65 " |
Wytrzymały panel PC klasy morskiej 15 '' W pełni wodoodporny, czytelny w świetle słonecznym IP65
| Panel TFT: | 15 cali 1024 * 768 1000 nitów lub 1500 nitów |
|---|---|
| Wodoodporne kable: | Kable USB, kabel RJ45, kabel zasilający |
| Rodzaj mieszkania: | Mocowanie VESA / panelowe |
IP65 Wytrzymały panel PC 65-calowy Wzmocniony wejście HDMI ze stali nierdzewnej 316 dla przemysłu spożywczego
| Materiał obudowy: | Stalowa rama, aluminiowa ramka przednia |
|---|---|
| kolor: | Czarny lub srebrny |
| Rodzaj mieszkania: | Panel / Do zabudowy, VESA Mounting |
Wodoodporny przemysłowy wytrzymały panel PC otwarta platforma Czterordzeniowy procesor RFID 125 kHz J1900
| procesor: | Intel J1900 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 10,4" |
5 przewodów Rezystancyjny panel dotykowy PC IP66 IP67 Wodoodporny 17 "Zgodność z CE
| procesor: | Intel J1900 / i3 / i5 / i7 / RK3288 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 17 " |
12,1 cala XGA 1500nits Android Touch Screen Pc Outdoor Full IP67 40W 40
| procesor: | RK3288, RK3399, Intel J1900, E3845, i3/i5/i7 opcjonalnie |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej, opcjonalnie aluminium |
| Przekątna ekranu: | 12.1 " |
Wytrzymały komputer przemysłowy ze stali nierdzewnej 65 "z rezystancyjnym iR Touch o wysokiej jasności PCAP
| Rozdzielczość natywna: | 1920x1080 |
|---|---|
| Jasność: | 400 nitów |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
Pełne IP67 Wytrzymały panel PC PCAP Multi Touch Android PC RK3288 2G RAM 8G Flash Z aparatem
| Zobacz anioły: | 80/80/60/80 |
|---|---|
| Klasa IP: | IP65 / IP66 / IP67 |
| Wybierz Opcje: | PCAP, IR |
Komputer All In One Touch Panel 9 - 36 V Napięcie Zasilanie Multi-pojemnościowy ekran dotykowy
| procesor: | Intel J1900, i3, i5, i7 |
|---|---|
| moc napięciowa: | 9–36 V. |
| Wzmocnione poziomy: | NEMA 12, NEMA 4, IP52, IP54, IP65 dla panelu przedniego |
Odporny na kurz ekran IP66 21,5 "z ekranem dotykowym o jasności 300/1000/1500 nitów
| Ekran: | 21.5 " |
|---|---|
| Rozdzielczość fizyczna: | 1920x1080 |
| Jasność: | 300/1000/1500 nitów opcjonalne |

