Wszystkie produkty
-
Przemysłowy monitor LCD
-
Panel dotykowy PC
-
Monitor przemysłowy z ekranem dotykowym
-
Monitor przemysłowy do montażu panelowego
-
Komputer panelowy z systemem Android
-
Wytrzymały komputer panelowy
-
Monitor LCD czytelny w świetle słonecznym
-
Monitor LCD z otwartą ramą
-
Komputer panelowy IP65
-
Wytrzymały monitor LCD
-
monitor LCD z rozciągniętym paskiem
-
Zewnętrzny wyświetlacz LCD
-
Wytrzymały komputer typu Tablet
-
Wyświetlacze Digital Signage
-
Wbudowany komputer przemysłowy
-
FrancoisITD to dobry producent, responsywny, przed i po serwisie, gotowy do pomocy, w każdym razie dobry design, imponujące płaskie ekrany, niezawodne produkty. -
MarceloWspółpraca z ITD to przyjemność i ceniony partner strategiczny. -
LensonITD dostarczył nam szeroką gamę konfiguracji przemysłowych ekranów dotykowych, monitorów i wbudowanych produktów komputerowych zarówno w dużych, jak i małych ilościach.
słowa kluczowe [ vesa mounted stainless steel panel pc ] mecz 82 produkty.
Wytrzymały przemysłowy panel dotykowy ze stali nierdzewnej IP67 PC J1900 / I3 / I5 / I7
| Jasność: | 300/1000/1500 nitów opcjonalne |
|---|---|
| procesor: | Android, Intel J1900, i3, i5, i7 |
| Port szeregowy: | 1XCOM |
Wodoodporny komputer panelowy z ekranem dotykowym
| Materiał mieszkaniowy: | Podwozie ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Typ mieszkaniowy: | Mocowanie VESA |
12,1-calowy komputer PC z panelem dotykowym o wysokiej jasności i jasności, wykonany ze stali nierdzewnej o wysokiej jasności do 1500 nitów
| Materiał obudowy: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |
17 "Wysoka niezawodność Wytrzymały komputer All In One PC czytelny w świetle słonecznym DC12V 34 Watt
| Materiał obudowy: | Obudowa ze stali nierdzewnej lub obudowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Rodzaj mieszkania: | Uchwyt VESA |
19" waterproof dustproof stainless steel 304 316 touch panel PC computer for food, beverage, biotechnology HMI fanless industrial all in one M12 connector
| Szklana powierzchnia: | Tft |
|---|---|
| Rozmiar: | 19 cali |
| Rozwiązanie CPU ARM: | ARM Quad Core Cortex-A17 RK3288, 1,8 GHz (RK3399/RK3568/RK3588 Opcjonalnie) |
21.5" IP69K panel PC ze stali nierdzewnej podłączony do jarzma wodoodporny panel PC
| Obszar aktywny: | 476,64 (szer.) × 268,11 (wys.) |
|---|---|
| Jasność: | 250cd/m2 |
| Kąt widzenia: | 89/89/89/89 |
Wysoka jasność Opcjonalny przemysłowy zintegrowany procesor Intel Android w jednym komputerze
| Przekątna ekranu: | 15 " |
|---|---|
| Wyświetl aktywny rozmiar ekranu: | 211,2 (szer.) X 158,4 (wys.) Mm |
| Rozdzielczość fizyczna: | 1024 x 768 |
Płyty przemysłowe wodoodporne
| Procesor: | Intela J1900 |
|---|---|
| Tworzywo: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 10.4" |
IP65 panel pc 21,5 cala stal nierdzewna 304 dla przemysłu spożywczego
| procesor: | Intel J1900, Intel i3/i5/i7 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 21,5 "250 nitów, 1000 nitów 1500 nitów opcjonalnie |
Wodoodporny tablet dotykowy PCAP 1024x600 z systemem Android 7 cali RK3399
| procesor: | RK3288, RK3399 |
|---|---|
| Materiał: | Obudowa ze stali nierdzewnej |
| Przekątna ekranu: | 7 " |

